• Detail firmy

Šárka Pešková

Základní popis

Nabízíme zpracování účetnictví, daňové evidence, zpracování veškerých daňových přiznání – daň z příjmů PO a FO, daň z přidané hodnoty, silniční daň, daň z nemovitostí atd. Dále nabízíme zpracování kompletního finančního poradenství.

Adresa

Střelná 176
417 23 Košťany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73859087

Výrobky, činnosti

Nabízíme zpracování účetnictví, daňové evidence

- zpracování veškerých daňových přiznání – daň z příjmů PO a FO, daň z přidané hodnoty, silniční daň...

Kontaktní osoba

Daniela Pešková - Majitel

Telefon: 777 802 034
E-mail: danielapeskova@email.cz
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.