• Detail firmy

Šárka Nedbalová

Základní popis

Značka ŠN-DESIGN vznikla roku 2008. V nynější době se věnuje exportem a výrobou šperků, oděvů, módních i bytových doplňků.

Adresa

Okružní 2036/39
591 01 Žďár nad Sázavou 3 - Stalingrad

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01610864

Výrobky, činnosti

Šperky, oděvy, bytové doplňky

ŠN-DESIGN se věnuje výrobou šperků, oděvů, módních i bytových doplňků. Snažíme se oslovit svojí originalitou vůči ceně. Přicházíme s kombinací levného a kvalitního zboží.Vyrábíme osobně zboží to co, by jsme sami nosili.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sn-design.cz
WWW: http://www.sn-design.cz/

Kontaktní osoba

Šárka Nedbalová - Majitel

Mobil: +420 720 650 067
E-mail: info@sn-design.cz
Další firmy v oboru

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

Blažena Dvořáková

Zabýváme se výrobou a prodejem vlněných a péřových přikrývek na zakázku. Dále vyrábíme závěsy, přehozy, polštářky a jiné textilní doplňky do interiéru. Péřové přikrývky šijeme z vlastního peří i z peří dodaného zákazníkem.

SONEKA s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na kompletace a balení výrobků. Provádíme především ruční kompletace drobných výrobků, které nelze kompletovat strojově a zavařování balených dílců do ochranné fólie. Provozujeme rovněž krejčovské dílny - šijeme na zakázku pracovní a sportovní oděvy.