• Detail firmy

Šárka Litošová,DiS

Základní popis

Španělské značkové oblečení pro mladé kluky a slečny značky CTRL a BENCH, které se nebojí výrazné barevnosti. Nabízime pánske džíny, trička, kalhoty, košile, mikiny, boty. Dámske legíny, sukně, trička, topy, šaty, boty, kabelky, opasky, overa

Adresa

Huštěnovice 233
687 03 Huštěnovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70278008

Výrobky, činnosti

Španělské značkové oblečení COTOROLO a BENCH

Španělské značkové oblečení pro mladé kluky a slečny značky COTOROLO a BENCH, které se nebojí výrazné barevnosti. Nabízime pánske džíny, trička, ka

Kontaktní údaje

E-mail: sarka@younglust.cz
WWW: www.younglust.cz

Kontaktní osoba

Šárka Litošová, DiS - Majitel

Telefon: +420 777 225 233
E-mail: sarka@younglust.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DG-STYL Danuta Grązik

Jsme výrobce elegantních plavek. Společnost nabízí desítky návrhů kostýmů v několika barvách a velikostech od S až XXL. Pro výrobu svých produktů má nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců z Itálie.

WB Fashion Group sp. z o. o.

Jsme výrobu oblečení. Vyrábíme oblečení pod vlastní značkou WB módě, přesně podle zákaznických preferencí WB partnerů a personalizovaných pro zaměstnance WB SERVICE.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.