• Detail firmy

Šárka Jechová

Základní popis

Výroba výšivek. Výšivky provádíme na všechny druhy textilních materiálu, i na jemnou kůži. Výšivky lze zhotovit na hotové výrobky jako je veškeré oblečení, dále čepice basebalove i zimní, také provádíme výšivky na ručníky, župany, kuchynské dekorace.

Adresa

Škroupova 1396
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88115542
DIČ:  CZ7453151893

Výrobky, činnosti

Strojní výšivky

Kontaktní údaje

E-mail: strojnivysivka@gmail.com

Kontaktní osoba

Šárka Jechová - Majitel

Mobil: +420 728 037 310
E-mail: strojnivysivka@gmail.com
Další firmy v oboru

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.