• Detail firmy

SARIV automotive s.r.o.

Základní popis

Nabízí vlastní produkci nýtů i nýty jiných renomovaných výrobců. Materiály: kombinace hliníku Al, oceli St, nerezi A2 a A4 a mědi Cu. Skladem také trvale drží různé typy trhacích nýtů barevných dle RAL.

Adresa

Třanovice 290
739 53 Třanovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26873061
DIČ:  CZ26873061
Rok založení:  2005
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a prodej

- nabízí vlastní produkci nýtů i nýty jiných renomovaných výrobců. Materiály: kombinace hliníku Al, oceli St, nerezi A2 a A4 a mědi Cu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 688 259

Kontaktní osoba

Jiří Němčík - Jednatel

Pobočky

SARIV - NĚMČÍK s.r.o.
Dolní Domaslavice 62
739 38 Dolní Domaslavice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.