• Detail firmy

SARAL s.r.o.

Základní popis

Jsme především stavební firma, zaměřena na stavbu na klíč, avšak provádíme i rekonstrukce budov, topenářské i instalatérské práce, sadrokarton, fásádní práce a další. Mimo jine máme zkušenosti v gastronomii i autoservisu

Adresa

Křišťanová 643/9
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24698806
DIČ:  CZ24698806

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

E-mail: saral@saral.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Vanin - Jednatel

Mobil: +420 774 211 175
E-mail: saral@saral.cz
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.