• Detail firmy

Sara Lee Czech Republic s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kávové systémy pro restaurace, kavárny, hotely a kanceláře spolu s výrobky značek Piazza d´Oro, Douwe Egberts a Pickwick.

Adresa

K Žižkovu 9
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45245738

Výrobky, činnosti

Káva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 720 316
Fax: +420 266 313 269
E-mail: bde@bde.cz
E-mail: zdenek.malec@saralee.com
WWW: www.douwe-egberts.cz

Kontaktní osoba

Jiří Dolanský - Generální ředitel

Telefon: +420 266 720 268

Ing. Petr Kasa - Jednatel

Telefon: +420 266 720 329
Další firmy v oboru

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.