• Detail firmy

SAPLER a.s.

Základní popis

Vyrábíme obaly, obalové materiály a nabízíme nákupní tašky, folie, sáčky, zboží pro domácnost a spotřební materiál.

Adresa

Sportovní 1829/7
735 06 Karviná - Nové Město

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25825691
DIČ:  CZ25825691
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  90
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obalové materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 313 984
Fax: +420 596 313 522

Kontaktní osoba

Ing. Jan Sobek - Předseda představenstva

Jiří Sobek - Člen představenstva

Lydie Sobková - Člen představenstva

Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.