• Detail firmy

SAPEVA

Základní popis

Provádíme prodej a montáž. Plastová i dřevěná okna, kování, kliky, vložky, zámky. Stavební pouzdra, spojovací materiál, truhlářské výrobky, stavební chemie.

Adresa

Na Petřinách 1945/55
162 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65400780

Výrobky, činnosti

Dveře

Nabízíme dveře (vnitřní, interiérové, vstupní, bezpečnostní, protipožární) a zárubně SAPELI. Provádíme prodej a montáž. Plastová i dřevěná okna.

Kontaktní údaje

E-mail: sapeva@quick.cz
WWW: www.sapeva.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Sázavský - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.