• Detail firmy

SaP - TEC s.r.o.

Základní popis

Jsme mladá, rozvíjející se firma, která působí v oblasti prodeje a servisu chladících řezných kapalin, řezných a ostatních průmyslových olejů a maziv, přístrojů a zařízení pro jejich údržbu a kontrolu.

Adresa

Al. Jiráska 1176/6
286 01 Čáslav - Nové Město

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27888053

Výrobky, činnosti

prodej a servis chladících řezných kapalin

řezných a ostatních průmyslových olejů a maziv, přístrojů a zařízení pro jejich údržbu a kontrolu.

Kontaktní údaje

Fax: 565 534 171
E-mail: saptec@seznam.cz
WWW: www.saptec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Stibůrek - Jednatel

Mobil: +420 723 576 259

Václav Portl - Jednatel

Mobil: +420 720 453 108

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.