• Detail firmy

SAP spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme komunální techniku, užitkové vozy IVECO, FIAT, stavební stroje a traktory NEW HOLLAND, nástavby, korby. Dále dodáváme komunální traktory.

Adresa

Snět 24
257 68 Snět

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47543442

Výrobky, činnosti

Komunální technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 856 783
E-mail: prodej@saploket.cz
WWW: www.saploket.cz

Kontaktní osoba

Ing. KAREL POSPÍŠIL - Jednatel

Mobil: +420 736 486 200

JIŘÍ POSPÍŠIL - Jednatel

Mobil: +420 736 630 575

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.