• Detail firmy

SAO PLUS, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej pryží

Adresa

Práce 657
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27960170
DIČ:  CZ27960170

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej pryží

Pogumování kovových dílů různých velikostí včetně pogumování železničních cisteren. Tryskání, svařování plastů a laminování. Výroba a prodej pryží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 662 804
Mobil: +420 602 621 683
Fax: +420 315 662 804
E-mail: saoplus@seznam.cz
WWW: www.saoplus.eu

Kontaktní osoba

Ing. Michal Hodys - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.