• Detail firmy

Santuci, s.r.o.

Základní popis

Provádíme malířské, tapetářské práce. Pokládka podlahových krytin, montáž nábytku, truhlářské práce. NONSTOP. Rychle, kvalitně, se zárukou.

Adresa

Nad Štolou 776
252 62 Horoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01821822

Výrobky, činnosti

Malířské práce

Malířské práce, tapetování, pokládka podlahových krytin, montáž nábytku, truhlářské práce, instalatérské práce, úklid.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 720 496 068
E-mail: santucisro@seznam.cz
WWW: handymanvpraze.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Farník

Mobil: +420 727 975 945
E-mail: santucisro@seznam.cz

Monika Králová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.