• Detail firmy

SANTO MORAVA s.r.o.

Základní popis

Penzion poskytuje vysoce kvalitní ubytovací a restaurační služby.

Adresa

Kanovsko čp. 12
751 19 Vlkoš

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25395661
DIČ:  CZ25395661

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Fax: +420 581 608 428
E-mail: santo.mor@centrum.cz
WWW: PENZIONDIANA.CZ

Kontaktní osoba

Jana Stojanová

Mobil: +420 605 248 040
E-mail: santo.mor@centrum.cz

Ing. Antonín Stojan - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.