• Detail firmy

SANTAK s.r.o.

Základní popis

Prodáváme střešníc krytiny, tašky pálené, tašky betonové, trapézové plechy, šindele, rovinné plechy, okapy, lindab, kjg, lepenky, střešní latě, OSB desek, sněhových zábran, sněháků, krbová kamna, střešních doplňků, střešní okna, fakro, velux.

Adresa

Ondřejovská 76
251 64 Mnichovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27618943

Výrobky, činnosti

Betonové tašky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 640 304
E-mail: santak@santak.cz
WWW: www.santak.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Santorcl - Jednatel

Mobil: +420 777 052 064
E-mail: santak@santak.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.