• Detail firmy

SANITHERM 2002, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na velkoobchodní prodej topenářského, instalatérského, plynárenského a obkladačského materiálu. Nabízíme obklady, sanitu a vany.

Adresa

Žampiónová 59
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61251917

Výrobky, činnosti

prodej topenářského, instalatérského materiálu

- plynárenského a obkladačského materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 242 441 622
E-mail: servis@sanitherm.cz
WWW: www.sanitherm.cz

Kontaktní osoba

Martin Spousta - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.