• Detail firmy

SANIT STUDIO, s.r.o.

Základní popis

Projektování v oboru technického zařízení budov, zdravotně-technických instalací a domovní kanalizace, plynovodů a vodovodů.

Adresa

Jižní 870/2
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25286226
DIČ:  CZ25286226
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 407 617
Mobil: +420 604 235 107
E-mail: sanit.studio@hsc.cz
WWW: www.sanitstudio.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pešek, ml. - Jednatel

Ing. Jiří Pešek, st. - Jednatel

Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.