• Detail firmy

SANIproject, s.r.o.

Základní popis

Rádi bychom Vám představili projekční kancelář SANIproject,s.r.o. Firma se specializuje na projekci staveb všech stupňů projektové dokumnetace,technických zařízení budov,inženýrské sítě,energetický štítek budov,inženýrskou a poradenskou činnosti.

Adresa

Stránského 39
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29197414

Výrobky, činnosti

projekční kancelář

Firma se specializuje na projekci staveb všech stupňů projektové dokumnetace,technických zařízení budov,inženýrské sítě,energetický štítek budov.

Kontaktní údaje

E-mail: minarik@ateliertzb.cz
WWW: saniproject.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Minařík - Jednatel

Telefon: 516 777 703
E-mail: minarik@ateliertzb.cz

Ing. Miluše Hrazdílková - Jednatel

Mobil: +420 776 145 383
Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.