• Detail firmy

SANEXPORT s.r.o.

Základní popis

Nabízíme on-line prodej koupelnového vybavení: vany, sprchové kouty a koupelnový nábytek a doplňky RIHO, JIKA, Ravak, EUROCERAMIKA a BEMETA.

Adresa

Příčná 1217/1B
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25865960
DIČ:  CZ25865960

Výrobky, činnosti

On-line prodej koupelnového a sanitárního vybavení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 591 643
E-mail: obchod@koupelnyvenus.cz
WWW: www.koupelnyvenus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Taťjana Slezáková - Jednatel

E-mail: sanline@volny.cz

Ing. Milan Slezák - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.