• Detail firmy

Šanc akustika s.r.o.

Základní popis

Firma Šanc akustika s.r.o. nabízí kompletní služby v oblasti akustiky a ozvučení. Vše od návrhu po samotnou realizaci protihlukových opatření, akustiky prostor, instalace ozvučovací a osvětlovací techniky.

Adresa

Brné 611
549 32 Velké Poříčí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28859154
DIČ:  CZ28859154

Výrobky, činnosti

Akustika

Měření hluku, akustická studie, odhlučnění bytů a domů, protihluková opatření na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sanc-akustika.cz
WWW: www.sanc.cz

Kontaktní osoba

Petr Šanc - Jednatel

Mobil: +420 773 680 421
E-mail: sanc@sanc-akustika.cz
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.