• Detail firmy

SAN BAO s.r.o.

Základní popis

Harmonizace organismu pomocí TČM. Tinktury, kapsle, koncentrované pudry, sušené byliny, GOJI, vitaminkomplex, mineralkomplex, SAN BAO protein. Vyhledávání směsí podle obtíží. Bezplatná informativní návštěva. Internetový obchod.

Adresa

Štěpařská 1131/12
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27380467
DIČ:  CZ27380467

Výrobky, činnosti

Doplňky stravy - směsi tradiční čínské medicíny.

Sušené byliny, tinktury, koncentrované pudry, želatinové kapsle.

Kontaktní údaje

E-mail: sanbao@sanbao.cz
WWW: www.sanbao.cz/

Kontaktní osoba

Helena Kuňáková - Jednatel

Mobil: +420 604 266 714
E-mail: obchod@email.cz
E-mail: sanbao@sanbao.cz
Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.