• Detail firmy

SAMSONSTAV s.r.o.

Základní popis

SAMSONSTAV,s.r.o.,nabízející realizaci betonových průmyslových podlah.Kvalitní betonové podlahy,sádrové(anhydritové)podlahy a samonivelační stěrky jsou základem všech dobře fungujích prostorů,tedy těch,u kterých je požadavek na vysokou kvalitu.

Adresa

Drásov 17
664 24 Drásov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27688607

Výrobky, činnosti

Realizace betonových průmyslových podlah

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 415 521
E-mail: samson@samsonstav.cz
WWW: www.samsonstav.cz/

Kontaktní osoba

Martin Samson - Jednatel

Mobil: +420 777 570 177

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.