• Detail firmy

Samis Trading s.r.o.

Základní popis

Nabízíme úklidové práce v domácnostech, činžovních i panelových domech. Dále úklid a čištění kanceláří, obchodů, strojní čištění prodejen i provozoven

Adresa

Koněvova 2538/255
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04602536

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 416 647
E-mail: spiritjan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Špirit - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.