• Detail firmy

Samiec s.r.o.

Základní popis

Zabývá se zakázkami pozemního stavitelství, tj. výstavbou bytů, rekonstrukcí objektů, škol, nemocnic apod. Firma je schopna nabídnout realizaci projektu od zpracování investičního záměru přes realizaci. Firma je zapsána v programu - Zelená úsporám.

Adresa

Frýdlantská 2166
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27857581
DIČ:  CZ27857581
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce, zateplení bytových domů

- výstavba a rekonstrukce rodinných domů, bytových domů a průmyslových areálů. Zateplení fasád bytových i rodinných domů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavby-samiec.cz
WWW: www.stavby-samiec.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Samiec - Jednatel

Mobil: +420 724 784 309
E-mail: r.samiec@stavby-samiec.cz

Miroslav Samiec - Ředitel

E-mail: m.samiec@stavby-samiec.cz
Další firmy v oboru

Ing. Světlana Kravčenková

Specializujeme se na provádění energetických auditů. Zajišťujeme zpracování energetických průkazů a vydání energetických štítků.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.