• Detail firmy

SAME, s.r.o.

Základní popis

Nabídka kompletních služeb stavební firmy. Vypracování projektové dokumentace, realizace stavby a zajištění stavebního dozoru

Adresa

Školská 263
272 01 Kladno - Kročehlavy

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27912566
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka kompletních služeb

stavební firmy. Vypracování projektové dokumentace, realizace stavby a zajištění stavebního dozoru

Kontaktní údaje

Telefon: 312 663 019
Mobil: 602 331 763
Fax: 312 663 019
E-mail: same@same.cz
WWW: www.same.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Burianová - Jednatel

Ing. Alois Ing.Burian

Mobil: 602 331 763
Další firmy v oboru

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.