• Detail firmy

SAMBA centrum s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vám kompletní polygrafický servis od poradenství, návrhu výrobku, tisku, výroby vzorečku, výroby, skladování a logistiky.

Adresa

Strážkovická 837
190 12 Praha 9 - Dolní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24218961
  • Služby

Výrobky, činnosti

polygrafický servis

Kontaktní údaje

E-mail: info@sambacentrum.cz
WWW: www.sluzbyprokancelar.cz

Kontaktní osoba

Alojz Večerka - Jednatel

Mobil: +420 602 346 332

Ing. Renáta Večerková - Jednatel

Mobil: +420 733 356 622
E-mail: vecerkova@sambacentrum.cz
Další firmy v oboru

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.