• Detail firmy

SALYMEN a.s.

Základní popis

Jsme firma zabývající se prováděním pozemních staveb a zajišťováním inženýrské a zprostředkovatelské činnosti ve stavebnictví pro soukromé i veřejné investory a developerské společnosti.

Adresa

Kosova 2894
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27634167
DIČ:  CZ27634167
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inženýrská činnost (inženýring) ve výstavbě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 461 592
E-mail: info@salymen.cz
WWW: www.salymen.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šindelář - Předseda představenstva

Michal Janšta

Mobil: +420 602 148 143
E-mail: jansta@salymen.cz
Další firmy v oboru

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.