• Detail firmy

Salstav, s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, stavby na klíč, realizace, rekonstrukce, přestavby bytových jader, fasády, zateplování a izolace. Dále provádíme betonářské práce, montáže sádrokartonů, stavby plotů, výměny oken, pokládky dlažeb a obkladů.

Adresa

Zátiší 17
362 63 Dalovice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29093449
DIČ:  CZ29093449

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Provádíme veškeré stavební práce, stavby na klíč, realizace, rekonstrukce, přestavby bytových jader, fasády, zateplování a izolace.

Kontaktní osoba

Vlastimil Salajka - Jednatel

Mobil: +420 724 151 915
E-mail: salstav@salstav.cz
WWW: www.salstav.cz
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.