• Detail firmy

Salon Šuta s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá kadeřnickými službami a s tím spojené další služby jako manukúra, pedikúra, modeláž nehtů, masáž, kosmetika, atd... Dále provozuje e-shop.

Adresa

Hevlín 473
671 69 Hevlín

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27690989
DIČ:  CZ27690989
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kadeřnictví, hairstyling, kavitace, kosmetika, manikúra, masáže, modeláž nehtů, optika, pedikúra, prodlužování řas, solárium.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 530 504 159
Telefon: +420 547 213 724
Mobil: +420 724 258 368
E-mail: breclav@salonsuta.com
E-mail: hevlin@salonsuta.com
E-mail: brno@salonsuta.com
WWW: www.salonsuta.com
E-shop: www.salonsuta.com/shop-titulka

Kontaktní osoba

Miroslav Šuta - Jednatel

Další firmy v oboru

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.