• Detail firmy

Salon Beata

Základní popis

Poskytujeme služby pro pejsky všech velikostí v příjemném a profesionálním prostředí. Nabízíme doplňkový prodej při návštěvě i v e-shopu.

Adresa

Vysoká Pec 75
262 41 Bohutín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74299093

Výrobky, činnosti

Salon pro psy

Kontaktní údaje

Telefon: 608 902 299
E-mail: beata@upravasrsti.cz
WWW: www.upravasrsti.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Rostislav Kubík

Telefon: 608 416 316
E-mail: beata@upravasrsti.cz
Další firmy v oboru

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.