• Detail firmy

SALIERI INVEST LLC, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem luxusních parfémů a kosmetiky značky Salieri original parfums.

Adresa

Pod Hybšmankou 2339/19
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01714031

Výrobky, činnosti

Kosmetika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 141 006
Telefon: +420 730 584 184
E-mail: rambousek.petr@gmail.com
E-mail: info@salieri-parfemy.cz
WWW: www.salieri-parfemy.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ MICHALIČKA - Jednatel

Petr Rambousek - Majitel

Telefon: +420 730 584 184
Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.