• Detail firmy

Salamouna.cz s.r.o.

Základní popis

Společnost se stala poskytovatelem internetových, housingových a webhostingových služeb na území Severomoravského kraje.

Adresa

28. října 2663/150
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27835979
DIČ:  CZ27835979
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- internetové připojení, datové služby i digitalizace televizních rozvodů, server housing, virtuální servery, dedikované servery, managed servery, rack housing a samozřejmě také webhosting.

Kontaktní osoba

Pavla Starečková - Jednatel

Další firmy v oboru

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.