• Detail firmy

SaK STAVEBNÍ FIRMA, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výstavbu inženýrských sítí, místních komunikací (chodníky, zámková dlažba). Rekonstrukce rodinných domů.

Adresa

Smetanovo náměstí 99
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25950266

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na výstavbu inženýrských sítí, m

Specializujeme se na výstavbu inženýrských sítí, místních komunikací (chodníky, zámková dlažba). Rekonstrukce rodinných domů.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 834 935
E-mail: sak@lit.cz
WWW: www.sak.webpark.cz

Kontaktní osoba

Martin Kuta - Jednatel

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.