• Detail firmy

SAITO s.r.o

Základní popis

Jsme rodinná Brněnská firma, která se zabývá prodejem okrasných a dekoračních kamenů, gabionů a doplňků nejen do zahrad.

Adresa

Vídeňská 291/89
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29276268

Výrobky, činnosti

Zahradnické potřeby - prodej, servis

velkoobchod, maloobchod - kameny (okrasné, dekorační)

Kontaktní údaje

E-mail: petr.strba@saitobrno.cz
WWW: www.saitobrno.cz
WWW: www.saito-trans.cz

Kontaktní osoba

Petr Štrba

Mobil: +420 734 751 754
E-mail: petr.strba@saitobrno.cz

Jan Ludvík - Jednatel

Mobil: +420 734 751 751
Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.