• Detail firmy

SAGUR s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zajištěním ostrahy majetku a osob. Podle potřeby můžeme vypracovat projekt EZZ, dodávku i montáž. Nabízíme diskrétní detektivní služby.

Adresa

Hálkova 1612/1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48591360
DIČ:  CZ48591360
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby

Zajišťujeme bezpečnostní služby v celé ČR. Bezpečnostní služby - fyzická ostraha objektů, ochrana osob, detektivní služby apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 942 456
Telefon: +420 224 942 456
Mobil: +420 602 335 381
E-mail: info@sagur.cz
WWW: www.sagur.cz

Kontaktní osoba

Jiří Strnad - Jednatel

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.