• Detail firmy

SAGE MARKET, s.r.o. - Penzion Eva

Základní popis

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v pokojích i garsoniérách ve Veselí n/Mor. a Zbraslavi u Brna, včetně sezónních rekreací v krásném prostředí. Vhodné pro firemní ubytování. Nabízíme prodej stavebních parcel- Újezd u Rosic.

Adresa

tř. Masarykova 806
698 01 Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63480204

Výrobky, činnosti

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v pokojích i garsoniérách ve Veselí n/Mor. a Zbraslavi u Brna, včetně sezónních rekreací v krásném prostřed

Kontaktní osoba

Jiří Komrska - Majitel

Mobil: +420 724 783 192

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.