• Detail firmy

ŠAGÁT - STAVBY s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu rodinných domků na klíč, rekonstrukce objektů, zateplovací systémy a různé stavební úpravy. Nabízíme dopravu stavebního materiálu, písku, zavlhlého betonu, odvoz sutě - vozidlem (Pick up, Transit, Multicar, Avia-kontejner).

Adresa

Politických vězňů 1233/40
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27406296

Výrobky, činnosti

Odvoz sutě

Provádíme výstavbu rodinných domků na klíč, rekonstrukce objektů, zateplovací systémy a různé stavební úpravy. Nabízíme dopravu stavebního materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: bohex@volny.cz
WWW: www.sagat-stavby.cz

Kontaktní osoba

Jan Šagát - Majitel

Mobil: +420 777 293 906
E-mail: bohex@volny.cz
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.