• Detail firmy

SAG-CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod - prodej materiálů pro výstavbu a opravy inženýrských sítí. Dále prodej kanalizační, vodovodní, drenážní, plynovodní a odpadní systémy, vodoměrné a revizní šachty, armatury, kabelové chráničky, odvodňovací žlaby, okapy,

Adresa

Brozany nad Ohří 412
411 81 Brozany nad Ohří

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25486241

Výrobky, činnosti

prodej materiálů pro výstavbu a opravy inžen.sítí

Velkoobchod a maloobchod - prodej materiálů pro výstavbu a opravy inženýrských sítí. Dále prodej kanalizační, vodovodní, drenážní.

Kontaktní osoba

Marek Dětinský - Jednatel

Telefon: +420 416 861 102
Mobil: +420 603 837 035
E-mail: sagbrozany@sag-cz.cz
WWW: www.sag-cz.cz
Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

KAREL ČÁP

Poskytujeme služby služby v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství. Provádíme vnitřní rozvody plynu a rozvody vzduchu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.