• Detail firmy

Safir plus, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní úklidové služby pro firemní i nefiremní zákazníky. Možnost úklidu sportovních, zdravotních zařízení, kanceláří, společných nebytových prostor panelových domů, úklidy v domácnostech.Zajistíme úklidy po řemeslnících a rekonstrukcích.

Adresa

Slavíkova 1744/22
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27853543

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní úklidové služby

Nabízíme komplexní úklidové služby pro firemní i nefiremní zákazníky. Možnost úklidu sportovních, zdravotních zařízení, kanceláří, společných nebytový

Kontaktní osoba

Pavel Bartoš - Majitel

Mobil: +420 777 942 812
E-mail: info@safiruklid.cz
WWW: www.safiruklid.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.