• Detail firmy

Saffin, spol. s r.o.

Základní popis

Stavební společnost Saffin spol. s r. o. byla založená v roce 1998 po osmileté nezávislé činnosti jednatelů podnikajících v oblasti stavebnictví a obchodu. Firma působí po celém území České republiky.

Adresa

Čs. armády 488
254 01 Jílové u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25730053

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce objektů,Stavba RD na klíč

Rekonstruujeme jak celé objekty, tak i dílčí části bytů včetně bytových jader s ohledem na přání zákazníka.

Kontaktní osoba

Marcel Saffin - Jednatel

Mobil: +420 602 340 434

Luděk Pilc - Jednatel

Mobil: +420 602 334 634
Další firmy v oboru

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.