• Detail firmy

SafeTIC a.s.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní řešení kamerových systémů, zabezpečovacích, docházkových a přístupových systémů.

Adresa

Svatoslavova 355/8
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27617611
DIČ:  CZ27617611
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- projekty, instalace, správa a rekonstrukce kamerových systémů, zabezpečovacích, docházkových a přístupových systémů. Dodávky kamerové a ostatní IT techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 848 100 849
E-mail: barbora.chalupova@safetic.cz

Kontaktní osoba

Jean Francois Ott - Předseda představenstva

Jean-Christophe Jacques Penne - Člen představenstva

Patrick Paul Pierre Fornas - Člen představenstva

Steven Leonard Davis - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.