• Detail firmy

Safe-zone, s.r.o.

Základní popis

Montujeme elektronické zabezpečovací, požární či vstupní systémy. Nabízíme IT služby.Provádíme úklidové práce a údržbu nemovitostí.

Adresa

K Vodárně 1504
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24258121

Výrobky, činnosti

◦EZS – Elektronické zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

E-mail: v.lakoma@safe-zone.cz
WWW: www.safe-zone.cz

Kontaktní osoba

Veronika Lakomá - Jednatel

Mobil: +420 608 047 651

. Lakomý

Mobil: +420 608 841 515
Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.