• Detail firmy

Safe point, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb agentury poskytující bezpečnostní služby, úklidové práce, náhradní plnění, technické služby, správu nemovitostí.

Adresa

Částkova 1456/95
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26368501

Výrobky, činnosti

Bezpečnost

Bezpečnostní uniformovaná služba,Detektivní služba,Pult centralizované ochrany,Montáže elektronických systémů,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 612 915
Mobil: +420 775 626 390
Mobil: +420 777 292 040
E-mail: adamec@safepoint.cz
WWW: www.safepoint.cz

Kontaktní osoba

Martin Kotýk - Jednatel

Mobil: +420 777 292 040

Luděk Bednář - Prokurista

Pobočky

HIGH SECURITY s.r.o.
Částkova 1456/95 (naproti Penny marketu)
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!