• Detail firmy

SAFE HOME europe s.r.o.

Základní popis

Nabízíme požární zabezpečení: hlásiče požáru a kouře, detektory CO a plynu, požární signalizace a detekce požáru. Výhradní dovozce Kidde pro ČR a SR. Velkoobchod, maloobchod. Montáže zabezpečení pro komerční a průmyslové objekty, byty, rodinné domy.

Adresa

Nábř. PFB 3200/14a
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28597991

Výrobky, činnosti

Nabízíme požární zabezpečení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@safe-home.eu
WWW: www.hlasice.safeeurope.cz

Kontaktní osoba

Hana Janušíková

Telefon: +420 581 222 262
E-mail: info@safe-home.eu

Daniel Král - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Žálčík

Dodáváme sortiment pro hasiče a záchranáře. Nabízíme uniformy zásahové, pracovní, vycházkové, zásahovou obuv, rukavice, přilby, hasicí přístroje, vyprošťovací techniku, světelnou a zvukovou výstrahu, výstražné prostředky, čerpadla, ventilátory, savice, hadice, žebříky, vybavení pro požární sport a další sortiment. Poskytujeme služby v oblasti PO.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.