• Detail firmy

SADON, s.r.o.

Základní popis

Instalatéři, topenáři a plynaři provádí kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader, vodoinstalace, kanalizační a odpadní rozvody, topení, podlahové vytápění, solární systémy, stavební, tesařské a pokrývačské práce. Dodáme plynové kotle všech typů.

Adresa

Husova 143
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27535100

Výrobky, činnosti

Dodáme plynové kotle všech typů.

Instalatéři, topenáři a plynaři provádí kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader, vodoinstalace, kanalizační a odpadní rozvody, topení.

Kontaktní osoba

Martin Buryšek - Jednatel

Mobil: 777 188 063
E-mail: info@motomach3.cz
E-mail: sadon.moto@seznam.cz
WWW: www.motomach3.cz

Bedřich Kovář - Jednatel

Další firmy v oboru

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.