• Detail firmy

Sabre s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti internetu. Tvorba www prezentací, grafiky, reklamních bannerů. Zajištění programátorských prací.

Adresa

Jeruzalémská 962/3
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27385507

Výrobky, činnosti

Tvorba www prezentací, grafiky, reklamních bannerů

Poskytování služeb v oblasti internetu. Tvorba www prezentací, grafiky, reklamních bannerů. Zajištění programátorských prací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 487 530
E-mail: sales@sabre.cz
WWW: www.sabre.cz

Kontaktní osoba

Hynek Škoda - Jednatel

Mobil: +420 604 789 495
Další firmy v oboru

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.