• Detail firmy

S & V STOCK s.r.o.

Základní popis

Nabízíme skladové a celní služby, intrastat, tuzemské, celní, daňové sklady. Kompletujeme a distribuujeme zboží. Archivace, skartační služby, správa dokumentů. Komerční spisovna a sdružený archiv. Etiketace, kolkování a balení zboží. Úklidové práce.

Adresa

Milady Horákové 2724
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26683148

Výrobky, činnosti

Veřejný celní sklad

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 667 159
Telefon: +420 312 667 160
E-mail: sv-stock@sv-stock.cz
WWW: www.sv-stock.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Volf - Jednatel

Mobil: +420 603 228 302
Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.