• Detail firmy

S. V. A. spol. s r. o.

Základní popis

Komplexní služby v realizaci technických zařízení. Realizujeme dodávky a montáže technologických zařízení - čistíren odpadních vod, olejových hospodářství a zařízení pro skladování a výdeje PHM.

Adresa

Pramenná 3
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18626467
DIČ:  CZ18626467
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Zabýváme se dodávkami a montážemi tepelných čerpadel. Nabízíme tepelná čerpadla všech předních evropských výrobců - Nibe, Buderus, IVT, PZP aj.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 912 720
Mobil: +420 602 288 369
Fax: +420 244 911 640
E-mail: sva@sva-praha.cz
WWW: www.sva-praha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Škába

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.