• Detail firmy

S T I O B s.r.o.

Základní popis

Poradenství v oblasti čerpání financí z EU a státního rozpočtu včetně vypracování projektů, žádostí, studií proveditelnosti. Administrace monitorovacích zpráv a hlášení. Inženýrská činnost. Projektování staveb. Výstavba rodinných domů, zateplování objektů.

Adresa

Alšova 1743
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61169820
DIČ:  CZ61169820
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  13
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Dotační management

Poradenství v oblasti získávání dotací z fondů EU a státního rozpočtu, zpracování projektůa studií proveditelnosti. Administrace monitorovacích zpráv a hlášení. Řízení procesu dotací. Stavební dozory a dozory TDI. Projektová a stavební činnost.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 678 513
E-mail: stiob@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kapička - Jednatel

Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

HSE Profi & Consulting, s.r.o.

Zabýváme se prevencí rizik, BOZP na staveništi, požární ochranou, poradenství při práci ve výškách, řešením úrazů a revizemi vyhrazených elektrických zařízení a zdvihacích zařízení.