• Detail firmy

S.T.I. CZ s. r. o.

Základní popis

Nabídka kovoobráběčství, nástrojářství, zpracování gumárenských směsí, obrábění, povrchová úprava a zušlechťování kovů.

Adresa

Červený dvůr 1129/35
794 01 Pod Cvilínem

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26853434
DIČ:  CZ26853434
Rok založení:  2005
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Činnosti

- výroba nástrojů a nářadí, strojů a zařízení pro všeobecné účely i speciální, obrábění, povrchová úprava a zušlechťování kovů, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 625 459
Telefon: +420 554 684 010

Kontaktní osoba

Franco Marcolin - Jednatel

Angela Marcolin - Jednatel

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.